Sztuka, aranżacja wnętrz, wystrój domu i meble to wszystko, o czym jest SOPHIE HOMESTYLE.

Luksus dobrze wyposażonego domu!

Naszym celem jest wprowadzenie tradycji jakości i dobrego smaku do wszystkich miejsc, które nazywamy domem.
Marka SOPHIE HOMESTYLE została powołana do życia 16 listopada 2013 roku. Perfekcyjnie dobrany zespół architektów, projektantów wnętrz, specjalistów sztuki współczesnej, grafików i fotografów świadczy kompleksowe usługi w zakresie designu, sztuki, aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych.
Po pierwsze - kochamy wnętrza! Dla nas jest to pasja, euforia, szacunek, miłość do natury i prostoty. Wyrafinowanie, ale i seksownie czerpiemy inspiracje z medytacji i magii, ze spacerów po całym świecie, hipisowskich wibracji Bali, egzotycznej atmosfery Koh Samui, ceramiki marokańskiej, poetyckich kolorów Skandynawii, śmiechu, harmonii i szczęścia we wnętrzu. Wszystko to wzięte razem składa się na energię i inspirację, którą wkładamy tworząc dla Ciebie projekt.
Witamy w świecie SOPHIE HOMESTYLE

Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła

Rzemiosło
Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe elementy, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, który tylko poprawia się wraz z upływem czasu.
Portret kunsztu
Ponad wszystko projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i niepowtarzalne.
Dziedzictwo rzemiosła
Rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością i stanowią miłość do rzemiosła inspirowaną tradycją kunsztu przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jakość poprawia się tylko wraz z wiekiem. To jest nasza podstawowa zasada podczas tworzenia. Naszą pasją jest dbałość o detale oraz miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju.

Dominika

- CEO, artystka, designerka (Monako / Warszawa)

Założycielka Sophie Homestyle - Dominika Pomarańska - poprzez sztukę i projektowanie wyraża swój własny język miłości, wyjątkowości, dzielenia się radością życia.
Życie w sześciu krajach oraz międzynarodowe doświadczenie w pracy sprawia, że jej wizja i styl jest bardzo wyjątkowy. Tworzenie to wszystko czym jest i wszystko co robi. Zbierane na bieżąco konkluzje życiowe ubrane w cytaty, kolory, magia i zabawa, to właśnie jej nietuzinkowy język, za pomocą którego przemawia do odbiorców w postaci realizacji produktów Sophie Homestyle, projektów wnętrz, drzwi Barndoor czy płótna.
Inspiruje ją świat codzienny i pragnienie zdobywania wiedzy. Satysfakcję i szczęście daje jej możliwość sprawienia, że ktoś poczuje się lepiej dzięki jej pracy.
Energia i aspiracje w Dominice są nieograniczone.
"Sami możemy zrobić tak mało, razem możemy zrobić tak wiele"
Hellen Keller

Agata

- projektant wnętrz (Łódź, Polska)

Na rynku wnętrzarskim jest już uznawana za weterankę, gdyż wnętrzami zajmuje się od ponad 13 lat. W roku 2005 ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Form Przemysłowych z oceną bardzo dobrą z wyróżnieniem. W trakcie studiów zdobywała doświadczenie w kilku pracowniach projektowania wnętrz. Tuż po studiach stworzyła trzy firmy. Regularnie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych.
Współpracowała ze szwedzkim deweloperem Reinhold Sp. z o.o wraz z Dominiką nad 101 apartamentami we Wrocławiu oraz producentami mebli kuchennych Black Red White, WFM, Rawa FM czy NOLTE. Kuchnie i sprawy techniczne to jej specjalność, a największą inspiracją w projektowaniu jest życie codzienne.
Prywatnie Agata jest mamą dwójki wspaniałych dzieci, od 20 lat jest wegetarianką i jej największym marzeniem jest zamieszkać w domku na wsi.

Justyna

- architekt (Kraków, Polska)

Architektura to jej drugie „ja”. Jest absolwentką kierunku architektura i Urbanistyka na Politechnice Śląskiej, poszerzała swoją architektoniczną wiedzę na Uniwersytecie w Trieste, skąd zachłysnęła się miłością do „przeszłości” – architektury zabytkowej. Swoją wiedzę postanowiła ugruntować kończąc z wyróżnieniem Podyplomowe Studia Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Interesuje się rysunkiem, historią sztuki, projektowaniem ubioru oraz architekturą wnętrz.
Ma ten fart, że robi to co ją fascynuje. Patrzy, widzi a później projektuje. Kocha Kraków za kolorowe witryny, Stare Miasto i klimatyczny Kazimierz. Fascynują ją ludzie o ciekawej duszy, którzy tworzą, zmieniają. Uwielbia szybką jazdę samochodem, nie znosi nudy, nie siedzi w jednym miejscu. Żyje (za) szybko, (za) intensywnie.
Zafascynowana architekturą włoską, zabytkami i starymi fabrykami. W projektowaniu dąży do prostoty, ładu i harmonii. Stroni od kiczu, tandety i powielania. Nie narzuca – ceni indywidualność, zdanie klienta jest najważniejsze. Proces projektowy zaczyna od wysłuchania oczekiwań klienta, poznania jego filozofii życia. W związku z tym, iż jest to dziedzina interdyscyplinarna zawsze stoi po stronie użytkownika projektowanej przestrzeni. Kieruje się zasadą – Less is more (cyt. Miesa van der Rohe). Architektura jest dla niej szkołą, pracą, pasją, czasem wolnym.

Rafał

- fotograf, rzeźbiarz (Szwecja / Polska)

Rafał czyli Oriraf swoją pierwszą wystawę miał będąc jeszcze uczniem w Liceum nr II w Wałbrzychu. W wieku lat dwudziestu zamieszkał w Szwecji, gdzie w mieście Lund ukończył z szkołę projektowania graficznego. Przez kolejne lata zajmował się grafiką, ilustracją i reklamą.
W swoich pracach wykorzystuje szeroką gamę materiałów i technik, tak aby jak najlepiej ukazać charakter portretowanej postaci. Wprowadzając pewne zniekształcenia i dekonstrukcje formy nawiązuje do sytuacji emocjonalnych - pragnąc uchwycić tą jedyną, to specjalną chwilę, gdzie linia, światło i forma współgrają nadając harmonię całości.
Sztukę traktuje jako formę komunikacji. Uniwersalnej komunikacji łączącej nas wszystkich. Na poziomie estetyki i piękna - tej eterycznej substancji, która jest podstawą tego wszechświata i nadaje sens naszemu życiu.

Dusan

- doradca w zakresie sztuki (Bazylea, Szwajcaria)

Dusan ma dobre oko do projektowania wnętrz, a dokładniej dryg do wyboru najlepszej sztuki i miejsca jej zajmowania. Razem z zespołem Sophie Homestyle świadczy usługi konsultingowe w zakresie sztuki korporacjom, hotelom, zakładom opieki zdrowotnej, mniejszym firmom i prywatnym kolekcjonerom sztuki oraz wszystkim, którzy poszukują idealnej kompozycji urozmaicenia pomieszczenia.
Dusan wykorzystuje swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie w temacie sztuki i projektowania, aby wybrać dzieła, które stworzą nastrój jaki klient pragnie osiągnąć. Jego pasją jest również instalacja obiektu sztuki w sposób skuteczny doskonale komponujący się w danych wnętrzach i sprawdzający we wszystkich sytuacjach. Zajmuje się również wyceną dzieł sztuki.
Ponadto ściśle współpracuje z krajowymi i zagranicznymi galeriami, rozpoznawalnymi artystami oraz innymi źródłami, tak aby zaoferować naszym klientom najlepszą możliwą ofertę. Cechuje go wielka dbałość o szczegóły. Dusan jest na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie sztuki, aby utrzymać swoją pracę świeżą i ekscytującą.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

Obserwuj Sophie Homestyle w mediach społecznościowych!

 • Dla ludzi z pasją
Nasi klienci to między innymi prywatni kolekcjonerzy, kliniki medyczne, kluczowe agencje branży finansowej, deweloperzy obiektów komercyjnych, firmy high-tech i restauracje. Służymy jako jedyny punkt kontaktu zapewniający pełen zakres usług dopasowanych do Twoich potrzeb, oferując najwyższą jakość sztuki, oryginalne koncepcje i projekty, zarządzane projektami, aranżacją artystyczną i realizacją.
W Sophie Art Gallery wierzymy że sztuka ma ogromny wpływ na samopoczucie i poprawę jakości życia i dlatego staramy się dzielić naszymi najlepszymi doświadczeniami zarówno z naszymi artystami jak i klientami tak by sprawić, żeby każdy poczuł się wyjątkowo. #contemporaryart #artadvisory
 • O Sophie Art Gallery
Ściśle współpracujemy z klientami w celu stworzenia kolekcji o najwyższej jakości. Od pozyskiwania grafiki, przez rekrutację i współpracę z artystami, aż do bieżącego zarządzania instalacjami. Cały nasz zespół posiada wykształcenie z zakresu projektowania wnętrz, projektowania mebli, projektowania graficznego i biznesu, pilnie śledzi i uczestniczy w tworzeniu najnowszych trendów sztuki i designu na świecie.
Nasze pełne zaangażowanie zapewnia realizację projektu na czas i w ramach budżetu.
#artgalleryonline #sophieartgallery
 • Wypełnij swoje wnętrze sztuką i magią!
Założona w 2013 roku, Sophie Art Gallery specjalizuje się w sztuce współczesnej i współpracuje z wieloma uznanymi międzynarodowymi artystami.
Sophie Art Gallery dobierze dla Ciebie sztukę, która w idealny sposób nada odpowiedni ton i wartość Twojej przestrzeni. Obojętne czy chodzi o unikalną rzeźbę do holu czy setki grafik w budynku wielopiętrowym, przybliżymy Ci świat sztuki i zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, od koncepcji do montażu. #sophieartgallery #modernart #artininterior #contemporaryart #onlinegallery
 • More inspiration on our Facebook page! / Więcej inspiracji na naszym profilu Facebook! #sophiehomestyle
 • More inspiration on our Facebook page! / Więcej inspiracji na naszym profilu Facebook! #sophiehomestyle
 • More inspiration on our Facebook page! / Więcej inspiracji na naszym profilu Facebook! #sophiehomestyle
 • Barndoors by Sophie Homestyle - example of an individual order / Drzwi barndoor wykonane przez Sophie Homestyle na indywidualne zamówienie 
#shophandmadelove #favehandmade #artisanmade #instahandmade #madetocreate
#craftmanship #instacraft #polishdesign #homedesignideas #sophiehomestyle
#polishmanufacture #polskiprodukt #doorsofinstagram #barndoor #barndoorhardware
#customehome #wooddecor #custombuilt #woodwork #slidingdoors #custommade
#homeandliving #makehomeyours #styleyourspace #drzwibarndoor #manufaktura #rzemioslo
#kunszt #drewnianedrzwi #recznarobota
 • Barndoors by Sophie Homestyle - example of an individual order / Drzwi barndoor wykonane przez Sophie Homestyle na indywidualne zamówienie 
#shophandmadelove #favehandmade #artisanmade #instahandmade #madetocreate
#craftmanship #instacraft #polishdesign #homedesignideas #sophiehomestyle
#polishmanufacture #polskiprodukt #doorsofinstagram #barndoor #barndoorhardware
#customehome #wooddecor #custombuilt #woodwork #slidingdoors #custommade
#homeandliving #makehomeyours #styleyourspace #drzwibarndoor #manufaktura #rzemioslo
#kunszt #drewnianedrzwi #recznarobota
 • Barndoors by Sophie Homestyle - example of an individual order / Drzwi barndoor wykonane przez Sophie Homestyle na indywidualne zamówienie 
#shophandmadelove #favehandmade #artisanmade #instahandmade #madetocreate
#craftmanship #instacraft #polishdesign #homedesignideas #sophiehomestyle
#polishmanufacture #polskiprodukt #doorsofinstagram #barndoor #barndoorhardware
#customehome #wooddecor #custombuilt #woodwork #slidingdoors #custommade
#homeandliving #makehomeyours #styleyourspace #drzwibarndoor #manufaktura #rzemioslo
#kunszt #drewnianedrzwi #recznarobota
 • Barndoors by Sophie Homestyle - example of an individual order / Drzwi barndoor wykonane przez Sophie Homestyle na indywidualne zamówienie 
#shophandmadelove #favehandmade #artisanmade #instahandmade #madetocreate
#craftmanship #instacraft #polishdesign #homedesignideas #sophiehomestyle
#polishmanufacture #polskiprodukt #doorsofinstagram #barndoor #barndoorhardware
#customehome #wooddecor #custombuilt #woodwork #slidingdoors #custommade
#homeandliving #makehomeyours #styleyourspace #drzwibarndoor #manufaktura #rzemioslo
#kunszt #drewnianedrzwi #recznarobota
 • Barndoors by Sophie Homestyle - example of an individual order / Drzwi barndoor wykonane przez Sophie Homestyle na indywidualne zamówienie 
#shophandmadelove #favehandmade #artisanmade #instahandmade #madetocreate
#craftmanship #instacraft #polishdesign #homedesignideas #sophiehomestyle
#polishmanufacture #polskiprodukt #doorsofinstagram #barndoor #barndoorhardware
#customehome #wooddecor #custombuilt #woodwork #slidingdoors #custommade
#homeandliving #makehomeyours #styleyourspace #drzwibarndoor #manufaktura #rzemioslo
#kunszt #drewnianedrzwi #recznarobota
 • Barndoors by Sophie Homestyle - example of an individual order / Drzwi barndoor wykonane przez Sophie Homestyle na indywidualne zamówienie 
#shophandmadelove #favehandmade #artisanmade #instahandmade #madetocreate
#craftmanship #instacraft #polishdesign #homedesignideas #sophiehomestyle
#polishmanufacture #polskiprodukt #doorsofinstagram #barndoor #barndoorhardware
#customehome #wooddecor #custombuilt #woodwork #slidingdoors #custommade
#homeandliving #makehomeyours #styleyourspace #drzwibarndoor #manufaktura #rzemioslo
#kunszt #drewnianedrzwi #recznarobota