Wypełnij swoje wnętrze sztuką i magią!

Założona w 2013 roku, Sophie Art Gallery specjalizuje się w sztuce współczesnej i współpracuje z wieloma uznanymi międzynarodowymi artystami.
Sophie Art Gallery dobierze dla Ciebie sztukę, która w idealny sposób nada odpowiedni ton i wartość Twojej przestrzeni. Obojętne czy chodzi o unikalną rzeźbę do holu czy setki grafik w budynku wielopiętrowym, przybliżymy Ci świat sztuki i zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, od koncepcji do montażu.

O Sophie Art Gallery

Ściśle współpracujemy z klientami w celu stworzenia kolekcji o najwyższej jakości. Od pozyskiwania grafiki, przez rekrutację i współpracę z artystami, aż do bieżącego zarządzania instalacjami. Cały nasz zespół posiada wykształcenie z zakresu projektowania wnętrz, projektowania mebli, projektowania graficznego i biznesu, pilnie śledzi i uczestniczy w tworzeniu najnowszych trendów sztuki i designu na świecie.
Nasze pełne zaangażowanie zapewnia realizację projektu na czas i w ramach budżetu.

Dla ludzi z pasją

Nasi klienci to między innymi prywatni kolekcjonerzy, kliniki medyczne, kluczowe agencje branży finansowej, deweloperzy obiektów komercyjnych, firmy high-tech i restauracje. Służymy jako jedyny punkt kontaktu zapewniający pełen zakres usług dopasowanych do Twoich potrzeb, oferując najwyższą jakość sztuki, oryginalne koncepcje i projekty, zarządzane projektami, aranżacją artystyczną i realizacją.
W Sophie Art Gallery wierzymy że sztuka ma ogromny wpływ na samopoczucie i poprawę jakości życia i dlatego staramy się dzielić naszymi najlepszymi doświadczeniami zarówno z naszymi artystami jak i klientami tak by sprawić, żeby każdy poczuł się wyjątkowo.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

Dążymy do doskonałości, integralności i jak nawyższej jakości pracy oraz spełnienia wszystkich zapytań z zachowaniem najwyższego poziomu indywidualnej obsługi - personal service.
KONSULTACJE I DESIGN
Mając za sobą wiele projektów zakończonych powodzeniem, wiemy jak ważna jest i bezproblemowa współpraca zespołu projektowego z naciskiem na poszanowanie i zachowanie dobrych relacji z klientem jak i realizacji ich zamiarów. Jedno lub dwa spotkania na wczesnym etapie procesu budowlanego, aby omówić najważniejsze założenia przestrzennne dla lokalizacji sztuki i właściwego oświetlenia pozwalają na zintegrowanie projektu wystroju wnętrz do planów architektonicznych i wspierają sprawną i skuteczną realizację zlecenia.
Naszym zadaniem jest wybrać idealną kompozycję dla Twojego projektu, wizji i budżetu. Po początkowej konsultacji, prezentujemy wstępną koncepcję dopasowaną do Twojej przestrzeni i Twoich potrzeb. Jeśli nie znadziemy odpowiedniej istniejącej już sztuki, wtedy wraz z artystami, producentami i naszym zespołem projektantów opracujemy nowe projekty i sami je stworzymy.
ZAKUP SZTUKI
Sophie Art Gallery poprzez swoją autorską bazę wydawców, muzeów, galerii i artystów jest pośrednikiem w kontakcie ze światem sztuki. Jesteśmy bardzo dumni z naszych relacji z krajowymi i międzynarodowymi artystami. Dysponujemy grupą specjalnie wybranych malarzy, fotografików, rzeźbiarzy i artystów.
PODZIAŁ BUDŻETU I ZARZĄDZANIE
Jesteśmy znani z dostarczania naszych prac na czas i w ramach budżetu. Współpracując z Państwem, dbamy o optymalne wykorzystanie budżetu przeznaczonego na wystrój wnętrza (na podstawie pisemnej wyceny). Przegląd planów każdego piętra lub wizja lokalna obiektu jest standardową częścią tego procesu. Nie wahaj się zadzwonić do nas z prośbą o “burze mózgów” - konsultację na wczesnym etapie procesu budowlanego, mając na uwadze zapewnienie nawet odległej w czasie realizacji.
ZARZĄDZANIE PROJEKTEM
Bez znaczenia jest wielkość przestrzeni, ilość artystów, różnego, rodzaj sztuki i niestandardowa oprawa, czas realizacji - zawsze dbamy o każdy ze szczegółów, dzięki czemu Ty już nie musisz.
NIESTANDARDOWY ZAKRES DZIAŁANIA
Będziemy zawsze projektować, tworzyć i dostarczać najlepszą pracę. Poświęcamy dużą ilość czasu na dobór najlepszych wzorów i pilnujemy żeby były dostarczone na czas.
DOSTAWA I MONTAŻ
Jesteśmy dumni, że w naszej grupie znajduje się Dusan - najlepszy instalator, który potrafi zapewnić prawdziwie profesjonalną oprawę zaprojektowanej sztuki. Jesteśmy na miejscu nadzorując nasze instalacje, aby upewnić się, że każdy szczegół, który omówiliśmy na spotkaniu projektu jest dokładnie realizowany. Jesteśmy całkowicie oddani idei, że liczy się tylko najwyższa jakość i najwyższe standardy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.