DRZWI SOPHIE HOMESTYLE

Drzwi Sophie Homestyle to pojemna metafora, pozwalająca nam na przejścia między codziennością a krainą tajemnic.
Dominika założycielka SOPHIE HOMESTYLE - artysta & designer, sugeruje, że drzwi to bardzo szczególny produkt o wielu symbolach analogicznych naszej drodze życiowej. Ponadto mogą być wyjściem na świat, sztuką czy ekspresją nastroju… dlatego też podjęła się ich tworzenia z tylko naturalnych materiałów oferowanych przez naszą bogatą planetę.
slajd-01
_MG_1962
wizu-na-www-3
26172353_1563635713729722_3863266968113350081_o

Linia BASIC drzwi BARNDOOR

100% HANDMADE. 100% POLSKI DESIGN. 100% POLSKI PRODUKT.
Prezentujemy Państwu wyjątkową linię BASIC drzwi BARNDOOR by Sophie Homestyle.
Linię BASIC drzwi barndoor wraz z kompletem okuć tworzy 6 modeli w 10 kolorach i aż 14 wyjątkowych wzorach.
W skład Linii Basic wchodzą drzwi:
Przesuwne jedno i dwuskrzydłowe
Przesuwne przysufitowe jedno i dwuskrzydłowe
Bezfutrynowe jedno i dwuskrzydłowe
Co najbardziej godne uwagi - wybraliśmy do ich produkcji drewno sosnowe ze względu na jego unikatowe usłojenie oraz niespotykane wybarwienia za pomocą wszelkiego typu bejc. Drzwi Sophie Homestyle są solidne i dopracowane w każdym szczególe. W zależności od skonfigurowanego wykończenia nadają charakteru przestrzeniom w każdym klimacie - od wnętrz nowoczesnych i klasycznych po industrialne czy rustykalne.
Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora drzwi typu Barndoors by Sophie Homestyle, dzięki któremu proces zamawiania idealnego dla Ciebie modelu jest intuicyjny i przyjemny.
Drzwi najczęściej traktujemy jako praktyczne zamknięcie jakiegoś pomieszczenia, podczas gdy mogą mieć one znacznie więcej funkcji. Przede wszystkim są tą pierwszą rzeczą jaką widzimy wchodząc gdzieś i powinny być czymś więcej niż tylko barierą. Drzwi mogą tworzyć atmosferę całego wnętrza; mogą być sztuką; mogą być drzwiami do czyjegoś serca - mogą zapraszać lub zatrzymać. Wybór należy do Ciebie.
SKLEP ONLINE

DRZWI BARNDOOR PRZESUWNE JEDNOSKRZYDŁOWE

DRZWI BARNDOOR PRZESUWNE DWUSKRZYDŁOWE

DRZWI BARNDOOR PRZESUWNE PRZYSUFITOWE JEDNOSKRZYDŁOWE

DRZWI BARNDOOR PRZESUWNE PRZYSUFITOWE DWUSKRZYDŁOWE

DRZWI BARNDOOR BEZFUTRYNOWE JEDNOSKRZYDŁOWE

DRZWI BARNDOOR BEZFUTRYNOWE DWUSKRZYDŁOWE

Nasza pracownia stolarska

Jesteśmy dumni z tego, że możemy klientom oferować tak wyjątkowe produkty dzięki dysponowaniu własnym, dwupokoleniowym warsztatem stolarskim. W naszej pracowni staramy się dbać o detale oraz okazywać miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju. Projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i unikatowe. W efekcie naszej pracy powstają rzeczy unikatowe, będące odzwierciedleniem indywidualności i wyobrażeń klientów, którzy nam zaufali.
"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich."
Helen Keller

Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła

Rzemiosło
Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe elementy, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, który tylko poprawia się wraz z upływem czasu.
Portret kunsztu
Projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i niepowtarzalne.
Dziedzictwo rzemiosła
Rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością i stanowią miłość do rzemiosła inspirowaną tradycją kunsztu przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jakość poprawia się tylko wraz z wiekiem. To jest nasza podstawowa zasada podczas tworzenia. Naszą pasją jest dbałość o detale oraz miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju.
"Podążaj za swoim szczęściem, a drzwi otworzą się przed Tobą, tam gdzie przedtem nawet ich nie było."
Joseph Campbell

Drewno

Drzwi barndoors by Sophie Homestyle wykonywane są z drzewa sosnowego ze sprawdzonych, lokalnych źródeł. Sosna to rodzaj drewna, które po pomalowaniu bejcą zachowuje swój naturalny i pierwotny charakter, ponadto niepowtarzalnie się wybarwia, pozostawiając piękne usłojenie na swojej powierzchni.
Linia BASIC składa się aż z 10 soczystych barw, które nadają drzwiom piękny kolor, w konsekwencji pozostawiając widoczną strukturę drewna - taki efekt kochamy!
Niesamowity zapach drewna sosnowego to dodatkowy atut, który sprawia, że stawiamy na ten wyjątkowy materiał. Sosna jest wytrzymała i doskonale sprawdza się w przypadku drzwi barndoor.
"Nigdy nie trać cierpliwości - to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."
Antoine de Saint-Exupéry

Metal

Metalowe okucia naszych drzwi przede wszystkim cechuje trwałość i ponadczasowa elegancja. Zarówno klamka, jak i cały zestaw okuć, wykonane są ze stali, którą malujemy lakierem w kolorze czarny mat. Wszystkie elementy metaloplastyki wykonywane są ręcznie dla danego klienta. Sprawia to, że każde drzwi są niepowtarzalne i czuć w nich prawdziwe rękodzieło.
Drzwi barndoor mogą być zamykane na zamek, ale taką usługę klient wykonuje indywidualnie, nasze drzwi sprzedajemy jedynie z kompletem okuć bez zamków. Ze względów estetycznych zamiast tradycyjnego zamka polecamy łańcuszek do drzwi lub skobel, wówczas drzwi zachowają swój niepowtarzalny, stodolny charakter.
"To niesamowite, jakie drzwi się otwierają, jeśli docierasz do ludzi z uśmiechem."
Richard Branson

Zrealizuj z nami swoją własną koncepcję drzwi Barndoor

Przyjmujemy zamówienia zarówno na produkty gotowe, które znajdują się na naszej stronie, jak i na produkty nowe, tworzone indywidualnie dla potrzeb klienta. Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu, chętnie doradzimy i stworzymy projekt. Wystarczy przesłać do nas zdjęcia i wymiary miejsca, w którym ma się dany produkt znaleźć oraz ewentualne sugestie/ inspiracje. Stworzymy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie - staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów i w rezultacie spełniać ich marzenia!

KONTAKT:
office@sophiehomestyle.com

Przykładowe realizacje zamówień indywidualnych

Drzwi bezfutrynowe dwuskrzydłowe
_MG_4211_edit3
Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
26172353_1563635713729722_3863266968113350081_o
Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
12747371_963642227062410_1863095018052225697_o
Drzwi bezfutrynowe jednoskrzydłowe
01-SH
Drzwi przysufitowe jednoskrzydłowe
barndoor realizacja 04
Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
drzwi-SH
Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
drzwi realizacja 07
Drzwi przysufitowe dwuskrzydłowe
_MG_1920
Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
23783445_1522995887793705_3564790340094113761_o
Drzwi bezfutrynowe jednoskrzydłowe
bezfutrynowe 8