ODKRYJ DRZWI I OKIENNICE
BARNDOOR

by Sophie Homestyle
Est. 2013

przewiń w dół

DRZWI I OKIENNICE SOPHIE HOMESTYLE

Drzwi Sophie Homestyle to pojemna metafora, pozwalająca nam na przejścia między codziennością a krainą tajemnic.
Dominika założycielka SOPHIE HOMESTYLE - artysta & designer, sugeruje, że drzwi to bardzo szczególny produkt o wielu symbolach analogicznych naszej drodze życiowej. Ponadto mogą być wyjściem na świat, sztuką czy ekspresją nastroju… dlatego też podjęła się ich tworzenia z tylko naturalnych materiałów oferowanych przez naszą bogatą planetę.
slajd-01
_MG_1962
wizu-na-www-3
26172353_1563635713729722_3863266968113350081_o

Nasza pracownia stolarska

Jesteśmy dumni z tego, że możemy klientom oferować tak wyjątkowe produkty dzięki dysponowaniu własnym, dwupokoleniowym warsztatem stolarskim. W naszej pracowni staramy się dbać o detale oraz okazywać miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju. Projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i unikatowe. W efekcie naszej pracy powstają rzeczy unikatowe, będące odzwierciedleniem indywidualności i wyobrażeń klientów, którzy nam zaufali.
"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich."
Helen Keller

Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła

Rzemiosło
Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe elementy, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, który tylko poprawia się wraz z upływem czasu.
Portret kunsztu
Projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i niepowtarzalne.
Dziedzictwo rzemiosła
Rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością i stanowią miłość do rzemiosła inspirowaną tradycją kunsztu przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jakość poprawia się tylko wraz z wiekiem. To jest nasza podstawowa zasada podczas tworzenia. Naszą pasją jest dbałość o detale oraz miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju.
"Podążaj za swoim szczęściem, a drzwi otworzą się przed Tobą, tam gdzie przedtem nawet ich nie było."
Joseph Campbell

Drewno

Drzwi i okiennice barndoors by Sophie Homestyle wykonywane są z drzewa sosnowego ze sprawdzonych, lokalnych źródeł. Sosna to rodzaj drewna, które po pomalowaniu bejcą zachowuje swój naturalny i pierwotny charakter, ponadto niepowtarzalnie się wybarwia, pozostawiając piękne usłojenie na swojej powierzchni.
Linia BASIC składa się aż z 10 soczystych barw, które nadają drzwiom piękny kolor, w konsekwencji pozostawiając widoczną strukturę drewna - taki efekt kochamy!
Niesamowity zapach drewna sosnowego to dodatkowy atut, który sprawia, że stawiamy na ten wyjątkowy materiał. Sosna jest wytrzymała i doskonale sprawdza się w przypadku drzwi barndoor.
"Nigdy nie trać cierpliwości - to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."
Antoine de Saint-Exupéry

Metal

Metalowe okucia naszych drzwi i okiennic przede wszystkim cechuje trwałość i ponadczasowa elegancja. Zarówno klamka, jak i cały zestaw okuć, wykonane są ze stali, którą malujemy lakierem w kolorze czarny mat. Wszystkie elementy metaloplastyki wykonywane są ręcznie dla danego klienta. Sprawia to, że każde drzwi i okiennice są niepowtarzalne i czuć w nich prawdziwe rękodzieło.
Drzwi i okiennice barndoor mogą być zamykane na zamek, ale taką usługę klient wykonuje indywidualnie, nasze drzwi sprzedajemy jedynie z kompletem okuć bez zamków. Ze względów estetycznych zamiast tradycyjnego zamka polecamy łańcuszek, skobel lub zasuwę, wówczas produkty zachowają swój niepowtarzalny, stodolny charakter.
"To niesamowite, jakie drzwi się otwierają, jeśli docierasz do ludzi z uśmiechem."
Richard Branson

Linia BASIC drzwi BARNDOOR

100% HANDMADE. 100% POLSKI DESIGN. 100% POLSKI PRODUKT.
Prezentujemy Państwu wyjątkową linię BASIC drzwi BARNDOOR by Sophie Homestyle.
Linię BASIC drzwi barndoor wraz z kompletem okuć tworzy 6 modeli w 10 kolorach i aż 14 wyjątkowych wzorach.
W skład Linii Basic wchodzą drzwi:
Przesuwne jedno i dwuskrzydłowe
Przesuwne przysufitowe jedno i dwuskrzydłowe
Bezfutrynowe jedno i dwuskrzydłowe
Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora drzwi typu Barndoors by Sophie Homestyle, dzięki któremu proces zamawiania online idealnego dla Ciebie modelu jest intuicyjny i przyjemny.

Linia BASIC okiennic BARNDOOR

Okiennice Sophie Homestyle to niezwykle oryginalny element dekoracyjny, który świetnie komponuje się z każdym typem architektury i posiada cenne walory użytkowe - w znacznym stopniu zapobiegają utracie ciepła z pomieszczeń oraz chronią przed hałasem. Wiemy, jak bardzo ważny jest komfort i bezpieczeństwo użytkowania, dlatego wszystkie nasze okiennice wyposażamy w trwałe okucia, wykonane ręcznie z metalu. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych zapewnia szerokie możliwości montażu okiennic - szczegóły ustalane są w porozumieniu z klientem, z uwzględnieniem parametrów technicznych budynku.
Przesuwne skrzydła okiennic montowane są na dwóch szynach – prowadzącej, przytwierdzonej pod oknem oraz jezdnej, umieszczonej nad otworem okiennym. Okiennice bezfutrynowe mają skrzydła otwierane i zamykane klasycznie jak okno.
Linię BASIC okiennic barndoor wraz z kompletem okuć tworzą 4 modele (przesuwne jedno i dwuskrzydłowe oraz bezfutrynowe jedno i dwuskrzydłowe) w 10 kolorach i aż 14 wyjątkowych wzorach.
Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora okiennic typu Barndoors by Sophie Homestyle, dzięki któremu proces zamawiania online idealnego dla Ciebie modelu jest intuicyjny i przyjemny.
Co najbardziej godne uwagi - wybraliśmy do produkcji kolekcji BARNDOOR drewno sosnowe ze względu na jego unikatowe usłojenie oraz niespotykane wybarwienia za pomocą wszelkiego typu bejc. Drzwi i okiennice Sophie Homestyle są solidne i dopracowane w każdym szczególe. W zależności od skonfigurowanego wykończenia nadają charakteru w każdym klimacie - od przestrzeni nowoczesnych i klasycznych po obiekty industrialne czy rustykalne wnętrza.
Drzwi najczęściej traktujemy jako praktyczne zamknięcie jakiegoś pomieszczenia, podczas gdy mogą mieć one znacznie więcej funkcji. Przede wszystkim są tą pierwszą rzeczą jaką widzimy wchodząc gdzieś i powinny być czymś więcej niż tylko barierą. Drzwi mogą tworzyć atmosferę całego wnętrza; mogą być sztuką; mogą być drzwiami do czyjegoś serca - mogą zapraszać lub zatrzymać. Wybór należy do Ciebie.

Zrealizuj z nami swoją własną koncepcję drzwi lub okiennic Barndoor

Przyjmujemy zamówienia zarówno na produkty gotowe, które znajdują się na naszej stronie, jak i na produkty nowe, tworzone indywidualnie dla potrzeb klienta. Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu, chętnie doradzimy i stworzymy projekt. Wystarczy przesłać do nas zdjęcia i wymiary miejsca, w którym ma się dany produkt znaleźć oraz ewentualne sugestie/ inspiracje. Stworzymy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie - staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów i w rezultacie spełniać ich marzenia!

  KONTAKT:
  office@sophiehomestyle.com

  Przykładowe realizacje zamówień indywidualnych

  Drzwi bezfutrynowe dwuskrzydłowe
  _MG_4211_edit3
  Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
  26172353_1563635713729722_3863266968113350081_o
  Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
  12747371_963642227062410_1863095018052225697_o
  Drzwi bezfutrynowe jednoskrzydłowe
  01-SH
  Drzwi przysufitowe jednoskrzydłowe
  barndoor realizacja 04
  Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
  drzwi-SH
  Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
  drzwi realizacja 07
  Drzwi przysufitowe dwuskrzydłowe
  _MG_1920
  Drzwi przesuwne jednoskrzydłowe
  23783445_1522995887793705_3564790340094113761_o
  Drzwi bezfutrynowe jednoskrzydłowe
  bezfutrynowe 8
  Okiennice przesuwne jednoskrzydłowe
  okiennice-przesuwne-SH
  Okiennice przesuwne dwuskrzydłowe
  _MG_8654-szary-2
  Zapisz się na newsletter Sophie Homestyle!Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i uzyskaj bezpłatny dostęp do ekskluzywnej kolekcji artystycznych fotografii!