Linia BASIC okiennic BARNDOOR

100% HANDMADE. 100% POLSKI DESIGN. 100% POLSKI PRODUKT.
Okiennice Sophie Homestyle to niezwykle oryginalny element dekoracyjny, który świetnie komponuje się z każdym typem architektury i posiada cenne walory użytkowe - w znacznym stopniu zapobiegają utracie ciepła z pomieszczeń oraz chronią przed hałasem. Wiemy, jak bardzo ważny jest komfort i bezpieczeństwo użytkowania, dlatego wszystkie nasze okiennice wyposażamy w trwałe okucia, wykonane ręcznie z metalu. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych zapewnia szerokie możliwości montażu okiennic - szczegóły ustalane są w porozumieniu z klientem, z uwzględnieniem parametrów technicznych budynku.
Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora okiennic typu Barndoors by Sophie Homestyle, dzięki któremu proces zamawiania idealnego dla Ciebie modelu jest intuicyjny i przyjemny.
Linię BASIC okiennic barndoor wraz z kompletem okuć tworzą 4 modele w 10 kolorach i aż 14 wyjątkowych wzorach.
W skład Linii Basic wchodzą okiennice:
Przesuwne jedno i dwuskrzydłowe
Bezfutrynowe jedno i dwuskrzydłowe
Przesuwne skrzydła okiennic montowane są na dwóch szynach – prowadzącej, przytwierdzonej pod oknem oraz jezdnej, umieszczonej nad otworem okiennym. Okiennice bezfutrynowe mają skrzydła otwierane i zamykane klasycznie jak okno. Wybraliśmy do ich produkcji drewno sosnowe ze względu na jego unikatowe usłojenie oraz niespotykane wybarwienia za pomocą wszelkiego typu bejc. Okiennice Sophie Homestyle są solidne i dopracowane w każdym szczególe. W zależności od skonfigurowanego wykończenia nadają charakteru budynkom w każdym klimacie - od domów nowoczesnych i klasycznych po rustykalne.
SKLEP ONLINE
OKIENNICE BARNDOOR PRZESUWNE JEDNOSKRZYDŁOWE
OKIENNICE BARNDOOR PRZESUWNE DWUSKRZYDŁOWE
OKIENNICE BARNDOOR BEZFUTRYNOWE JEDNOSKRZYDŁOWE
OKIENNICE BARNDOOR BEZFUTRYNOWE DWUSKRZYDŁOWE

Nasza pracownia stolarska

Jesteśmy dumni z tego, że możemy klientom oferować tak wyjątkowe produkty dzięki dysponowaniu własnym, dwupokoleniowym warsztatem stolarskim. W naszej pracowni staramy się dbać o detale oraz okazywać miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju. Projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i unikatowe. W efekcie naszej pracy powstają rzeczy unikatowe, będące odzwierciedleniem indywidualności i wyobrażeń klientów, którzy nam zaufali.

Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła

Rzemiosło
Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe elementy, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, który tylko poprawia się wraz z upływem czasu.
Portret kunsztu
Projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i niepowtarzalne.
Dziedzictwo rzemiosła
Rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością i stanowią miłość do rzemiosła inspirowaną tradycją kunsztu przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jakość poprawia się tylko wraz z wiekiem. To jest nasza podstawowa zasada podczas tworzenia. Naszą pasją jest dbałość o detale oraz miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju.

Drewno

Okiennice drewniane Sophie Homestyle wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego z lokalnych źródeł. Sosna to rodzaj drewna, które po pomalowaniu bejcą zachowuje swój naturalny i pierwotny charakter, niepowtarzalnie się wybarwia, pozostawiając piękne usłojenie na swojej powierzchni. Ponadto drewno sosnowe posiada wysoką odporność na wahania temperatury i wilgotności.
Linia BASIC składa się aż z 10 soczystych barw, które nadają okiennicom piękny kolor pozostawiając widoczną strukturę drewna - taki efekt kochamy!

Metal

Metalowe okucia naszych okiennic cechuje trwałość i ponadczasowa elegancja. Zarówno klamka, jak i cały zestaw okuć, wykonane są ze stali, którą malujemy ręcznie lub proszkowo lakierem w kolorze czarny mat. Wszystkie elementy metaloplastyki wykonywane są ręcznie dla danego klienta. Sprawia to, że każda okiennica jest niepowtarzalna i czuć w niej prawdziwe rękodzieło.
Okiennice barndoor mogą być zamykane na zamek, ale taką usługę klient wykonuje indywidualnie, nasze okiennice sprzedajemy jedynie z kompletem okuć bez zamków. Ze względów estetycznych zamiast tradycyjnego zamka polecamy zasuwę lub skobel, wówczas okiennice zachowają swój niepowtarzalny, stodolny charakter.

Zrealizuj z nami swoją własną koncepcję okiennic Barndoor

Przyjmujemy zamówienia zarówno na produkty gotowe, które znajdują się na naszej stronie, jak i na produkty nowe, tworzone indywidualnie dla potrzeb klienta. Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu, chętnie doradzimy i stworzymy projekt. Wystarczy przesłać do nas zdjęcia i wymiary miejsca, w którym ma się dany produkt znaleźć oraz ewentualne sugestie/ inspiracje. Stworzymy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie - staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów i spełniać ich marzenia!

KONTAKT:
office@sophiehomestyle.com

Przykładowe realizacje zamówień indywidualnych

Okiennice przesuwne jednoskrzydłowe
okiennice-przesuwne-SH
Okiennice przesuwne dwuskrzydłowe
_MG_8654-szary-2
Okiennice przesuwne jedno i dwuskrzydłowe
okiennice-przesuwne-dwuskrzydlowe