101 mieszkań, Wrocław

Terenowa & Karpacka - apartamenty, 2008-2010

Dominika ze swoja współpracowniczką Agatą realizowała zlecenie dla szwedzkiego dewelopera w Polsce – dwa projekty mieszkaniowe we Wrocławiu.
Zakres prac obejmował aranżację wnętrz budynków, otoczenia i trzy standardowe pakiety – brązowy, pomarańczowy i biały. Pakiety wewnętrzne były nadzorowane i wdrażane przez Agatę. Dominika była również odpowiedzialna za pełny marketing sprzedaży tych dwóch inwestycji.

Oba projekty zostały sprzedane z powodzeniem w dużym kryzysie gospodarczym przy wyższych cenach rynkowych.

Współpraca przy kompleksie mieszkaniowym osiedla przy ul. Karpackiej we Wrocławiu (Muchobór Wielki) – to kompleks eleganckich, dwupiętrowych willi miejskich. Usytuowane zostało w niezwykle cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie zieleni oraz domów jednorodzinnych. W każdym budynku znajdują się 3 rodzaje mieszkań, różniących się metrażem, po dwa na piętrze wraz z balkonami i tarasami.

Sprawną i szybką komunikację z miastem i drogami wyjazdowymi zapewni, planowana w odległości 1 km, obwodnica Wrocławia oraz realizowana linia tramwajowa. Dodatkową zaletą jest łatwy dojazd do centrów handlowych oraz lotniska.

Mieszkania charakteryzują się wysoką jakością wykończenia  zarówno w części wspólnej jak i w każdym mieszkaniu. Inwestycja Karpacka to eleganckie klatki schodowe, a na nich estetyczna i praktyczna w eksploatacji posadzka, schody wyłożone glazurą a także trwałe, metalowe balustrady wykończone ciepłymi, drewnianymi poręczami.

Pakiety inwestycyjne z możliwością wykończenia mieszkania „pod klucz” z których klienci bardzo często korzystali.