Pokazowy apartament na os. Brzozowa w Legionowie, Polska.

Wizualizacje przygotowane przez naszego Architekta i Projektanta wnętrz - Aleksandrę.

2016

Jasne kolory, bogato zastosowany fornir oraz duża ilość schowków tworzą to nowoczesne wnętrze. Jest to doskonała propozycja dla rodziny z dzieckiem ponieważ zaprojektowaliśmy przytulną i  funkcjonalną przestrzeń. We wnętrzu postawiliśmy na oryginalne elementy wykończenia ścian, przy maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni pod szafy i różne schowki.

Pojemną zabudowę rozpoczyna szafka na buty, przechodząc płynnie na ścianę w jadalni, skrywając ukryte drzwi do sypialni gościnnej. Aby zabudowa nie przytłaczała wizualnie wnętrza, przełamano ją bielą frontów w salonie oraz częściowo otwartymi półkami.

Strefa dzienna jest w kształcie litery „L”. Kuchnię otwarto na strefę jadalni, umożliwiając jej oddzielenie w każdej chwili. Granicę pomiędzy jadalnią a kuchnię wyznaczają również różne kolory wykończenia frontów – biel i fornir dębowy. Ten sam naturalny materiał wykorzystano również w sypialni małżeńskiej, aby wizualnie ocieplić jej aranżację.

Biel sprawia, że wnętrze wydaje się czyste i jasne. W duecie z szarością i odcieniami niebieskiego zachwyca klasyczną elegancją. Jest też doskonałym tłem dla pasteli i wyrazistych kolorów. Szarości i biele to kolory uniwersalne, które mogą być bazą dla różnych pomysłów aranżacyjnych. Znajdziemy ją wszędzie – od rozkochanego w bieli stylu skandynawskiego, rustykalnego i shabby chic, po wnętrza eklektyczne i industrialne. Dlatego lubimy je stosować w naszych projektach i aranżacjach!