3D projekty wnętrz apartamentu pokazowego w Legionowie.

Wizualizacje przygotowane przez naszego Architekta i Projektanta wnętrz - Aleksandrę.

2015

APARTAMENT POKAZOWY W LEGIONOWIE.

Projekt pokazowy mieszkania w Legionowie. Proste wnętrza w jasnej tonacji idealne dla ludzi szukających wytchnienia w cieniu Warszawy. Dominuje tu skandynawski minimalizm oraz tonacja przełamana dekoracyjnymi elementami. Szarości na frontach meblowych i kuchennych są ciekawie zestawione z białym marmurem. Bielona, jesionowa podłoga oraz drewniane elewacje ścian ocieplają  jasne wnętrze.

Przestrzeń została maksymalnie wykorzystana pod względem funkcjonalnym. Liczne miejsce do przechowywania w postaci szaf garderobianych zlicowanych ze ścianami stanowi dodatkowy akcent skrzętnie ukryty w ścianach. W całym mieszkaniu panuje konsekwencja stylu, doboru materiałów , kolorystyki oraz dodatków. Dobór glazury w łazience to kontynuacja pomysłu ze ścian w kuchni.

Doświetlona łazienka wykończona jasnym marmurem stanowi pokój kąpielowy, wyposażony w niezbędne miejsce do przechowywania. Wolno stojąca wanna oraz umywalka podkreślają jej luksusowy charakter. Złote dodatki o ciekawy trend, który w nowoczesnym wydaniu – tu w postaci lamp i donicy, akcentuje wnętrze.