Sophie Country House to idealne miejsce dla wszystkich, ceniących filozofię bliskiego kontaktu z naturą, sztuki, swobodnej elegancji oraz niespiesznego delektowania się urokami życia.

Projekt architektoniczny, wnętrz, nadzór, dekoracja i produkcja niektórych mebli. To była niesamowita „podróż” Sophie Homestyle trwająca 1,5 roku.
Sophie Contry  House usytuowany w pełnej romantyzmu Łękawicy, gm. Grabów nad Pilicą pod Warszawą – to prawdziwa oaza spokoju, komfortu, luksusu, swobodnej elegancji w otoczeniu wspaniałej przyrody, stawów, wiekowych dębów i pejzaży Puszczy Stromeckiej z jednej strony czy malowniczej doliny rzeki Pilicy z drugiej zaprojektowana przez studio projektowe Sophie Homestyle by Dominika Pomaranska.
Posiadłość składa się z 6,5 hektarów ziemi, stawu, lasu, dwóch domów Master House na zdjęciach oraz domu pomocniczego, garażu, wolno stojącego club roomu z łazienką, wiaty na 3 samochody. Dom główny Master House (na zdjęciach) to 203 m2 parterowej powierzchni o 4 m wysokości. To 3 sypialnie, kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, 3 łazienki, kotłownia. Jest to uroczy nowo wybudowany dom o bardzo wysokim standardzie i jakości wykończenia ze szczególnymi artystycznymi detalami wykończenia Sophie Homestyle sprowadzonymi z całego świata, opływający w sztuce i smaku oraz dobrej energii.