[rev_slider alias=”projekty”]

Zaprojektujemy dla Ciebie magiczne wnętrza

Sophie Homestyle to luksusowe studio architektury i projektowania wnętrz z siedzibą w Warszawie, lecz świadczące usługi także poza granicami kraju. Członkowie naszego zespołu pracują na co dzień w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Monako i Londynie. Perfekcyjnie dobrany zespół architektów, projektantów wnętrz, specjalistów sztuki współczesnej, grafików i fotografów świadczy kompleksowe usługi w zakresie designu, sztuki, aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych.
Kochamy wnętrza – dla nas jest to pasja, euforia, szacunek, miłość do natury i prostoty.
Wyrafinowanie, ale i seksownie czerpiemy inspiracje z medytacji i magii, ze spacerów po całym świecie, hipisowskich wibracji Bali, egzotycznej atmosfery Koh Samui, ceramiki marokańskiej, poetyckich kolorów Skandynawii, śmiechu, harmonii i szczęścia we wnętrzu. Wszystko to wzięte razem składa się na energię i inspirację, którą wkładamy tworząc dla Ciebie projekt.
Sophie Homestyle oferuje:
– projekty architektoniczne i aranżacji wnętrz od koncepcji przez projekty wykonawcze po nadzór autorski nad realizacją,
– kompleksową i na wyłączność obsługę deweloperów,
– projektowanie lokali użyteczności publicznej i przestrzeni wystawienniczych,
– konsultacje projektowe,
– usługi aranżacyjne typu homestaging (pomoc w sprzedaży nieruchomości)
– projektowanie mebli oraz dekoracji wnętrz,
– wzornictwo użytkowe.
Witamy w świecie SOPHIE HOMESTYLE! Żyj magią sztuki w unikatowych wnętrzach!
​W naszym portfolio projektów posiadamy realizacje zarówno przestrzeni prywatnych jak i obiektów komercyjnych. Zapraszamy do współpracy!
Jeśli chcesz, aby zespół Sophie Homestyle zaprojektował dla Ciebie wnętrze zapraszamy do wypełnienia poniższego kwestionariusza i przesłania go na nasz adres e-mail: office@sophiehomestyle.com