[rev_slider alias=”sag-pl”]

Wypełnij swoje wnętrze sztuką i magią!

Założona w 2013 roku, Sophie Art Gallery specjalizuje się w sztuce współczesnej i współpracuje z wieloma uznanymi międzynarodowymi artystami.
Sophie Art Gallery dobierze dla Ciebie sztukę, która w idealny sposób nada odpowiedni ton i wartość Twojej przestrzeni. Obojętne czy chodzi o unikalną rzeźbę do holu czy setki grafik w budynku wielopiętrowym, przybliżymy Ci świat sztuki i zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, od koncepcji do montażu.

Zapraszamy do zakupów

Specjalnie wyselekcjonowane przez Sophie Art Gallery dzieła sztuki z kolekcji uznanych artystów o międzynarodowym dorobku.
RZEŹBY - ORIRAF TARNAWSKI - Rafał Tarnawski urodził się we Wrocławiu. W 1986 roku przeniósł się do Lund w Szwecji, gdzie ukończył z szkołę projektowania graficznego. Przez następne lata zajmował się fotografią, grafiką, ilustracją i reklamą. W 2006 roku powrócił do Polski z zamiarem studiów rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Oriraf wykorzystuje szeroką gamę materiałów i technik, aby przekazać charakter portretowanych postaci. Poprzez zniekształcenie i dekonstrukcje formy nawiązuje do sytuacji emocjonalnych lub fizycznych - w celu opowiedzenia jakiejś historii. Sztukę traktuje jako formę komunikacji. Uniwersalnej komunikacji na wyższym poziomie. Na poziomie estetyki i piękna - tej eterycznej substancji, która jest podstawą tego wszechświata i nadaje sens naszemu życiu. Jako rzeźbiarz, Oriraf rozpoczął swoją karierę w Warszawie na Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. P. Gawron. Od tego czasu prezentował swoje prace na indywidualnych i zbiorowych wystawach w Polsce i Szwecji.
2007 – Individual  Exhibition, Warsaw, Poland
2008 – Individual Exhibition, SAAB Gallery, Warsaw, Poland
2009 – Individual Exhibition, Gallery Art-Tu, Warsaw, Poland
2012 – Exhibition Hotell Bristol, Warsaw, Poland  / Galleri Lund, Sweden
2013 – Gallerii Soho, Warsaw, Poland  / Individual Exhibition, Private Gallery, Paris, France  / Individual Exhibition, Gallery Berg, Warsaw, Poland. / Individual Exhibition, Private Gallery Castle in Sulisław, Poland
2014 – Private Gallery Stockholm, Sweden  / Grand Theatre, Warsaw, Poland  / Galleria Zatoka Sztuki, Poland
2016 – ZPP, Warszawa, Poland  / Exhibition  Hamburg, Germany  / ART-Revolution, Taipei, Taiwan
2017 – Gallery Zatoka Sztuki, Poland  / Gallery Fort Mokotów, Poland  / X-Power Gallery, Taipei, Taiwan
2018 – Gallery Zatoka Sztuki, Poland  / Galeria Praga Południe Warsaw, Poland  / Gallery Art Sarapata – Warsaw Poland  / ART2FCannes – France  / Blank Wall Gallery – Greece (photography)  / Temple of Dreams – Warsaw

O Sophie Art Gallery

Ściśle współpracujemy z klientami w celu stworzenia kolekcji o najwyższej jakości. Od pozyskiwania grafiki, przez rekrutację i współpracę z artystami, aż do bieżącego zarządzania instalacjami. Cały nasz zespół posiada wykształcenie z zakresu projektowania wnętrz, projektowania mebli, projektowania graficznego i biznesu, pilnie śledzi i uczestniczy w tworzeniu najnowszych trendów sztuki i designu na świecie.
Nasze pełne zaangażowanie zapewnia realizację projektu na czas i w ramach budżetu.

Dla ludzi z pasją

Nasi klienci to między innymi prywatni kolekcjonerzy, kliniki medyczne, kluczowe agencje branży finansowej, deweloperzy obiektów komercyjnych, firmy high-tech i restauracje. Służymy jako jedyny punkt kontaktu zapewniający pełen zakres usług dopasowanych do Twoich potrzeb, oferując najwyższą jakość sztuki, oryginalne koncepcje i projekty, zarządzane projektami, aranżacją artystyczną i realizacją.
W Sophie Art Gallery wierzymy że sztuka ma ogromny wpływ na samopoczucie i poprawę jakości życia i dlatego staramy się dzielić naszymi najlepszymi doświadczeniami zarówno z naszymi artystami jak i klientami tak by sprawić, żeby każdy poczuł się wyjątkowo.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

Dążymy do doskonałości, integralności i jak najwyższej jakości pracy oraz spełnienia wszystkich zapytań z zachowaniem najwyższego poziomu indywidualnej obsługi - personal service.
KONSULTACJE I DESIGN
Mając za sobą wiele projektów zakończonych powodzeniem, wiemy jak ważna jest i bezproblemowa współpraca zespołu projektowego z naciskiem na poszanowanie i zachowanie dobrych relacji z klientem jak i realizacji ich zamiarów. Jedno lub dwa spotkania na wczesnym etapie procesu budowlanego, aby omówić najważniejsze założenia przestrzennne dla lokalizacji sztuki i właściwego oświetlenia pozwalają na zintegrowanie projektu wystroju wnętrz do planów architektonicznych i wspierają sprawną i skuteczną realizację zlecenia.
Naszym zadaniem jest wybrać idealną kompozycję dla Twojego projektu, wizji i budżetu. Po początkowej konsultacji, prezentujemy wstępną koncepcję dopasowaną do Twojej przestrzeni i Twoich potrzeb. Jeśli nie znadziemy odpowiedniej istniejącej już sztuki, wtedy wraz z artystami, producentami i naszym zespołem projektantów opracujemy nowe projekty i sami je stworzymy.
ZAKUP SZTUKI
Sophie Art Gallery poprzez swoją autorską bazę wydawców, muzeów, galerii i artystów jest pośrednikiem w kontakcie ze światem sztuki. Jesteśmy bardzo dumni z naszych relacji z krajowymi i międzynarodowymi artystami. Dysponujemy grupą specjalnie wybranych malarzy, fotografików, rzeźbiarzy i artystów.
PODZIAŁ BUDŻETU I ZARZĄDZANIE
Jesteśmy znani z dostarczania naszych prac na czas i w ramach budżetu. Współpracując z Państwem, dbamy o optymalne wykorzystanie budżetu przeznaczonego na wystrój wnętrza (na podstawie pisemnej wyceny). Przegląd planów każdego piętra lub wizja lokalna obiektu jest standardową częścią tego procesu. Nie wahaj się zadzwonić do nas z prośbą o “burze mózgów” - konsultację na wczesnym etapie procesu budowlanego, mając na uwadze zapewnienie nawet odległej w czasie realizacji.
ZARZĄDZANIE PROJEKTEM
Bez znaczenia jest wielkość przestrzeni, ilość artystów, różnego, rodzaj sztuki i niestandardowa oprawa, czas realizacji - zawsze dbamy o każdy ze szczegółów, dzięki czemu Ty już nie musisz.
NIESTANDARDOWY ZAKRES DZIAŁANIA
Będziemy zawsze projektować, tworzyć i dostarczać najlepszą pracę. Poświęcamy dużą ilość czasu na dobór najlepszych wzorów i pilnujemy żeby były dostarczone na czas.
DOSTAWA I MONTAŻ
Jesteśmy dumni, że w naszej grupie znajduje się Dusan - najlepszy instalator, który potrafi zapewnić prawdziwie profesjonalną oprawę zaprojektowanej sztuki. Jesteśmy na miejscu nadzorując nasze instalacje, aby upewnić się, że każdy szczegół, który omówiliśmy na spotkaniu projektu jest dokładnie realizowany. Jesteśmy całkowicie oddani idei, że liczy się tylko najwyższa jakość i najwyższe standardy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.