ODKRYJ KOLEKCJĘ
DESIGNERSKICH DRZWI

by Sophie Homestyle
Est. 2013

przewiń w dół

Witamy w świecie SOPHIE HOMESTYLE

100% HANDMADE. 100% POLSKI DESIGN. 100% POLSKI PRODUKT.
Od 2013 roku tworzymy wyjątkowe projekty architektoniczne w Monako, na Riwierze Francuskiej i w Szwajcarii oraz jedyne w swoim rodzaju metalowo - szklane drzwi/konstrukcje wewnętrzne oraz designerskie stoły wykonane w Polsce i Monako dla europejskiej klienteli.
Naszym celem jest wprowadzenie tradycji jakości i unikatowości do wszystkich miejsc, które nazywamy domem.
"Kocham cię Sophie Homestyle. Jesteś tym, co mnie ekscytuje na przyszłość. Podtrzymujesz moje ambicje. Moje serce jest pełne dzięki Tobie."
Dominika Pomarańska

PRODUKTY JEDYNE W SWOIM RODZAJU

Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe elementy trafiające w wyrafinowane poczucie luksusu naszych klientów.
Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła
W naszej pracowni staramy się dbać o każdy szczegół oraz okazywać miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju - w obecnych czasach rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością. W efekcie naszej pracy powstają przedmioty odzwierciedlające indywidualność, styl i wizję projektantki - Dominiki Pomarańskiej oraz różnych jej artystycznych kolaboracji.
Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

AUTORSKIE DRZWI

"Pewnego razu Dominisia zamarzyła zamieszkać na Riwierze Francuskiej zakochana w całokształcie. Marzenie się spełniło.
Ta kolekcja jest wrapem Riwiery Francuskiej przez pryzmat życia w Monte - Carlo. Resztę pozostawiam Państwa wyobraźni"
- Dominika Pomarańska
Autorska konstrukcja ze stali i szkła – ręcznie zdobionego płatkami metali. Każdy egzemplarz jest UNIKATOWY i projektowany na indywidualne potrzeby zamawiającego. Wzór może być wykonany jako drzwi dwuskrzydłowe (na zdjęciu) lub jednoskrzydłowe, otwierane tradycyjnie, przesuwne lub w formie ściany. Dostępny w czterech kolorach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
MONAKO

DRZWI LAURENT GALLIBERT X DOMINIKA POMARAŃSKA

Prawie rok po tym, jak ten wyjątkowy projekt powstał w Monako i zawsze będzie tam powstawał, przedstawiamy go Wam, licząc na to, że nasze wspólne artystyczne dziecko z Laurentem ozdobi wiele mieszkań, domów, hoteli, sklepów różnego typu i inne powierzchnie użytkowe na całym świecie ...
Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

UCHWYTY DO DRZWI - zestaw 2 sztuk

STANDARD W KOLORZE ZŁOTYM 60 X 10 CM, 2 SZT.
Ręcznie dekorowane płatkami metali. Każdy egzemplarz jest UNIKATOWY i projektowany na indywidualne potrzeby zamawiającego. Uchwyty mogą mieć spersonalizowany rozmiar i kolor. Dostępne w czterech metalicznych odcieniach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

SZKŁO RĘCZNIE ZDOBIONE

Prezentujemy Państwu w pełni ręcznie dekorowaną płatkami metali kolekcję szkła RIWIERA FRANCUSKA by Sophie Homestyle.
Szkło można zamawiać w dowolnych rozmiarach jako wypełnienie drzwi i ścian metaloplastycznych ale również całych ścian, prysznicy, mebli i wielu innych.
Szkło jest dostępne w czterech kolorach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
Model drzwi inspirowany twórczością artysty

PIET MONDRIAN

Prezentujemy Państwu nasz model drzwi inspirowany twórczością Piet Mondriana dostępny na zamówienia pod Państwa wymiary otworów drzwiowych. Drzwi zostały wyprodukowane we współpracy z pracownią Alsal i Panią Julią Hudyką.

Dziękujemy za tą fantastyczną kolaborację. Zainteresowanych zapraszamy do zakupu.

Wysyłka w całej europie.

WYJĄTKOWA ARTYSTYCZNA WSPÓŁPRACA

DOMINIKA POMARAŃSKA & JONATHAN DOS SANTOS
Postanowiliśmy połączyć siły z francuskim rzeźbiarzem, którego specjalnością jest także szkło, metal i drewno, lecz w zupełnie innej formie niż nasza. Wspólnie z Arango stworzyliśmy produkt reprezentujący sztukę, a także funkcjonalny element wnętrza jakim są drzwi i światło w jednym. Nie możemy się doczekać by zobaczyć nasz artystyczny produkt w Waszych wyjątkowych domach.
Całość = unikat.

PIĘKNA CHWILA

Długo się zastanawiałam jak opisać ten post i postanowiłam, że napiszę do Państwa w formie pamiętnika... gdyż tak bardzo chcę się podzielić moim szczęściem, które sprawiła mi Malgorzata Wojtyczka z Wojtyczka Pracownia Projektowa

Zrealizuj z nami swoją koncepcję!

Przygotujemy wycenę tworzonych indywidualnie dla potrzeb klienta konstrukcji metaloplastycznych (wymiary dowolne). Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu, chętnie doradzimy i stworzymy projekt. Wystarczy przesłać do nas zdjęcia i wymiary miejsca, w którym ma się dany produkt znaleźć oraz ewentualne sugestie/ inspiracje. Zaprojektujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie - staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów i spełniać ich marzenia!

    KONTAKT:
    office@sophiehomestyle.com
    tel.: FR +33 6 81 43 50 68 - numer obowiązujący na całą Europę, także whatsapp. W razie niedogodności prosimy o sms a oddzwonimy.