ODKRYJ KOLEKCJĘ
DESIGNERSKICH DRZWI

by Sophie Homestyle
Est. 2013

przewiń w dół

Witamy w świecie SOPHIE HOMESTYLE

100% HANDMADE. 100% POLSKI DESIGN. 100% POLSKI PRODUKT.
Od 2013 roku tworzymy jedyne w swoim rodzaju metalowo - szklane drzwi/konstrukcje wewnętrzne oraz stoły artystyczne, w Polsce dla światowej klienteli.
Naszym celem jest wprowadzenie tradycji jakości i unikatowości do wszystkich miejsc, które nazywamy domem.
"Kocham cię Sophie Homestyle. Jesteś tym, co mnie ekscytuje na przyszłość. Podtrzymujesz moje ambicje. Moje serce jest pełne dzięki Tobie."
Dominika Pomarańska
AUTORSKA KOLEKCJA

DRZWI RIWIERA FRANCUSKA BY DOMINIKA POMARAŃSKA

"Pewnego razu Dominisia zamarzyła zamieszkać na Riwierze Francuskiej zakochana w całokształcie. Marzenie się spełniło. Ta kolekcja jest wrapem Riwiery Francuskiej przez pryzmat życia w Monte - Carlo. Resztę pozostawiam Państwa wyobraźni" - Dominika Pomarańska
Autorskie drzwi ze stali i szkła – ręcznie zdobionego płatkami metali. Każdy egzemplarz jest UNIKATOWY i projektowany na indywidualne potrzeby zamawiającego.

Dostępne w czterech kolorach:
Złoto, miedź, miedź antyczna, srebro

oraz następujących konfiguracjach:
Jedno, dwuskrzydłowe otwierane, jedno, dwuskrzydłowe przesuwne, całe ściany.

złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
AUTORSKA KOLEKCJA

RATTAN LOVE BY DOMINIKA POMARAŃSKA

Kocham rattan indonezyjski i jestem przeszczęśliwa, że tak wdzięcznie wtopił się w mój kolejny autorski pomysł nowej kolekcji drzwi, która mam nadzieję, ozdobi wnętrza na całym świecie.
RATTAN LOVE to indonezyjski rattan zatopiony w taflach szkła każdego koloru do wyboru klienta ubrany zgrabnie w metalowe ramy najwyższej jakości.
Drzwi & ściany dostępne w każdej wymyślnej konfiguracji szprosów i koloru ram.
W ofercie prezentuję swoje wybory.
Rattan pozyskuje się z drzewa palmy Calamus Rotang, występującej przede wszystkim na terenie wysp Indonezji oraz Malezji. Roślina ta wywodzi się z rodziny palm kolczastych, o długich oraz wiotkich pędach. Jest to materiał egzotyczny, jak również dość drogi. Najważniejszą zaletą rattanu jest jego odporność i wytrzymałość. Rattan ma w sobie wrodzoną szlachetność dzięki której prezentuje się naprawdę pięknie. Zawiera w sobie naturalny barwnik.

Wykorzystanie rattanu do mebli jest bardzo ekologiczne.

- Dominika Pomarańska

Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

SZKŁO RĘCZNIE ZDOBIONE

Prezentujemy Państwu w pełni ręcznie dekorowaną płatkami metali kolekcję szkła RIWIERA FRANCUSKA by Sophie Homestyle.
Szkło można zamawiać w dowolnych rozmiarach jako wypełnienie drzwi i ścian metaloplastycznych ale również całych ścian, prysznicy, mebli i wielu innych.
Szkło jest dostępne w czterech kolorach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

UCHWYTY DO DRZWI - zestaw 2 sztuk

STANDARD W KOLORZE ZŁOTYM 60 X 10 CM, 2 SZT.
Ręcznie dekorowane płatkami metali. Każdy egzemplarz jest UNIKATOWY i projektowany na indywidualne potrzeby zamawiającego. Uchwyty mogą mieć spersonalizowany rozmiar i kolor. Dostępne w czterech metalicznych odcieniach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
Model drzwi inspirowany twórczością artysty

PIET MONDRIAN

Prezentujemy Państwu nasz model drzwi inspirowany twórczością Piet Mondriana dostępny na zamówienia pod Państwa wymiary otworów drzwiowych. Drzwi zostały wyprodukowane we współpracy z pracownią Alsal i Panią Julią Hudyką.

Dziękujemy za tą fantastyczną kolaborację. Zainteresowanych zapraszamy do zakupu.

Wysyłka w całej europie.

Zrealizuj z nami swoją koncepcję!

Przygotujemy wycenę tworzonych indywidualnie dla potrzeb klienta konstrukcji metaloplastycznych (wymiary dowolne). Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu, chętnie doradzimy i stworzymy projekt. Wystarczy przesłać do nas zdjęcia i wymiary miejsca, w którym ma się dany produkt znaleźć oraz ewentualne sugestie/ inspiracje. Zaprojektujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie - staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów i spełniać ich marzenia!

    KONTAKT:
    office@sophiehomestyle.com
    tel.: FR +33 6 81 43 50 68 - numer obowiązujący na całą Europę, także whatsapp. W razie niedogodności prosimy o sms a oddzwonimy.