ODKRYJ KOLEKCJĘ
DESIGNERSKICH DRZWI

by Sophie Homestyle
Est. 2013

przewiń w dół

PRODUKTY JEDYNE W SWOIM RODZAJU

Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe elementy trafiające w wyrafinowane poczucie luksusu naszych klientów.
Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła
W naszej pracowni staramy się dbać o każdy szczegół oraz okazywać miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju - w obecnych czasach rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością. W efekcie naszej pracy powstają przedmioty odzwierciedlające indywidualność, styl i wizję projektantki - Dominiki Pomarańskiej oraz różnych jej artystycznych kolaboracji.
Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

AUTORSKIE DRZWI

"Pewnego razu Dominisia zamarzyła zamieszkać na Riwierze Francuskiej zakochana w całokształcie. Marzenie się spełniło.
Ta kolekcja jest wrapem Riwiery Francuskiej przez pryzmat życia w Monte - Carlo. Resztę pozostawiam Państwa wyobraźni"
- Dominika Pomarańska
Autorska konstrukcja ze stali i szkła – ręcznie zdobionego płatkami metali. Każdy egzemplarz jest UNIKATOWY i projektowany na indywidualne potrzeby zamawiającego. Wzór może być wykonany jako drzwi dwuskrzydłowe (na zdjęciu) lub jednoskrzydłowe, otwierane tradycyjnie, przesuwne lub w formie ściany. Dostępny w czterech kolorach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
Cena 1.500 euro za m2 wzoru
Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

UCHWYTY DO DRZWI - zestaw 2 sztuk

STANDARD W KOLORZE ZŁOTYM 60 X 10 CM, 2 SZT.
Ręcznie dekorowane płatkami metali. Każdy egzemplarz jest UNIKATOWY i projektowany na indywidualne potrzeby zamawiającego. Uchwyty mogą mieć spersonalizowany rozmiar i kolor. Dostępne w czterech metalicznych odcieniach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna
Cena 400 euro za 2 sztuki
Kolekcja RIWIERA FRANCUSKA

SZKŁO RĘCZNIE ZDOBIONE

Prezentujemy Państwu w pełni ręcznie dekorowaną płatkami metali kolekcję szkła RIWIERA FRANCUSKA by Sophie Homestyle.
Szkło można zamawiać w dowolnych rozmiarach jako wypełnienie drzwi i ścian metaloplastycznych ale również całych ścian, prysznicy, mebli i wielu innych.
Szkło jest dostępne w czterech kolorach:
złoto
srebro
miedź
miedź antyczna

WYJĄTKOWA ARTYSTYCZNA WSPÓŁPRACA

DOMINIKA POMARAŃSKA & JONATHAN DOS SANTOS
Postanowiliśmy połączyć siły z francuskim rzeźbiarzem, którego specjalnością jest także szkło, metal i drewno, lecz w zupełnie innej formie niż nasza. Wspólnie z Arango stworzyliśmy produkt reprezentujący sztukę, a także funkcjonalny element wnętrza jakim są drzwi i światło w jednym. Nie możemy się doczekać by zobaczyć nasz artystyczny produkt w Waszych wyjątkowych domach.
Całość = unikat.

Zrealizuj z nami swoją koncepcję!

Przygotujemy wycenę tworzonych indywidualnie dla potrzeb klienta konstrukcji metaloplastycznych (wymiary dowolne). Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu, chętnie doradzimy i stworzymy projekt. Wystarczy przesłać do nas zdjęcia i wymiary miejsca, w którym ma się dany produkt znaleźć oraz ewentualne sugestie/ inspiracje. Zaprojektujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie - staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym przez naszych klientów i spełniać ich marzenia!

    KONTAKT:
    office@sophiehomestyle.com
    tel.: FR +33 6 81 43 50 68 - numer obowiązujący na całą Europę, także whatsapp. W razie niedogodności prosimy o sms a oddzwonimy.