FILOZOFIA I STYL MARKI

Sophie Homestyle
Est. 2013

"Otwórz się na życie pośród sztuki, magii i unikatowego designu!"
Dominika Pomarańska
przewiń w dół

Witamy w świecie SOPHIE HOMESTYLE

100% HANDMADE. 100% POLSKI DESIGN. 100% POLSKI PRODUKT.
Od 2013 roku tworzymy piękne metalowo – szklane zabudowy do wnętrz, autorskie drzwi, drzwi i okiennice typu barndoor oraz designerskie stoły.
Naszym celem jest wprowadzenie tradycji jakości i unikatowości do wszystkich miejsc, które nazywamy domem.
"Kocham cię Sophie Homestyle. Jesteś tym, co mnie ekscytuje na przyszłość. Podtrzymujesz moje ambicje. Moje serce jest pełne dzięki Tobie."
Dominika Pomarańska

Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła

Rzemiosło
Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe elementy, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, który tylko poprawia się wraz z upływem czasu.
Portret kunsztu
Ponad wszystko projektujemy z dbałością o szczegóły i uważnie obserwujemy to, co piękne i niepowtarzalne.
Dziedzictwo rzemiosła
Rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością i stanowią miłość do rzemiosła inspirowaną tradycją kunsztu przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jakość poprawia się tylko wraz z wiekiem. To jest nasza podstawowa zasada podczas tworzenia. Naszą pasją jest dbałość o detale oraz miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju.

Dominika Pomarańska

- założycielka, CEO, artystka,

Założycielka Sophie Homestyle - Dominika Pomarańska - poprzez sztukę i projektowanie wyraża swój własny język miłości, wyjątkowości, dzielenia się radością życia.
Tworzenie to wszystko czym jest i wszystko co robi. Zbierane na bieżąco konkluzje życiowe ubrane w cytaty, kolory, magia i zabawa, to właśnie jej nietuzinkowy język, za pomocą którego przemawia do odbiorców w postaci realizacji produktów Sophie Homestyle, projektów wnętrz, drzwi Barndoor czy płótna. Życie w sześciu krajach oraz międzynarodowe doświadczenie w pracy sprawia, że jej wizja i styl jest bardzo wyjątkowy.
"Urodziłam się, aby dekorować miejsca w sposób podnoszący na duchu, aby uczynić Pokoje wyjątkowymi. Mam tak wiele do zrobienia w tym życiu i aby uczynić świat lepszym miejscem." - słowa Dominiki, styczeń 2015.
Inspiruje ją świat codzienny i pragnienie zdobywania wiedzy. Satysfakcję i szczęście daje jej możliwość sprawienia, że ktoś poczuje się lepiej dzięki jej pracy.
Energia i aspiracje w Dominice są nieograniczone.
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza jest bowiem ograniczona, a wyobraźnia obejmuje cały świat, stymulując postęp, rodząc ewolucję."
Albert Einstein

Jonathan Dos Santos

- artysta rzeźbiarz (Marignier, Francja)

Jonathan tworzy rzeźby świetlne z różnych materiałów - metalu, drewna i szkła.
Wizja Jonathana opiera się w dużej mierze o szkło, które sublimuje drewno i ujawnia jego naturalne piękno; wypełnia wady, przedłuża impet lub zdobi krzywe...
Sojusz materiałów tworzy zatem szlachetną parę między solidnością a finezją i oferuje tym, którzy patrzą na jego dzieła, ukryte skarby dzikiej przyrody.
W kolaboracji z Dominiką Pomarańską spod jego rąk wychodzą unikalne elementy wystroju wnętrz - funkcjonalne a jednocześnie będące dziełami sztuki.

Rafał

- fotograf, rzeźbiarz (Szwecja / Polska)

Rafał czyli Oriraf swoją pierwszą wystawę miał będąc jeszcze uczniem w Liceum nr II w Wałbrzychu. W wieku lat dwudziestu zamieszkał w Szwecji, gdzie w mieście Lund ukończył z szkołę projektowania graficznego. Przez kolejne lata zajmował się grafiką, ilustracją i reklamą.
W swoich pracach wykorzystuje szeroką gamę materiałów i technik, tak aby jak najlepiej ukazać charakter portretowanej postaci. Wprowadzając pewne zniekształcenia i dekonstrukcje formy nawiązuje do sytuacji emocjonalnych - pragnąc uchwycić tą jedyną, to specjalną chwilę, gdzie linia, światło i forma współgrają nadając harmonię całości.
Sztukę traktuje jako formę komunikacji. Uniwersalnej komunikacji łączącej nas wszystkich. Na poziomie estetyki i piękna - tej eterycznej substancji, która jest podstawą tego wszechświata i nadaje sens naszemu życiu.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

Obserwuj Sophie Homestyle w mediach społecznościowych!

Zapisz się na newsletter Sophie Homestyle!Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i uzyskaj bezpłatny dostęp do ekskluzywnej kolekcji artystycznych fotografii!