FILOZOFIA I STYL MARKI

Sophie Homestyle
Est. 2013

"Otwórz się na życie pośród sztuki, magii i unikatowego designu!"
Dominika Pomarańska
przewiń w dół

Precyzja, kunszt i dziedzictwo rzemiosła

Rzemiosło
Koncentrując się na autentyczności i jakości, Sophie Homestyle produkuje unikatowe drzwi, ścianki metaloplastyczne oraz artystyczne stoliki, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, który tylko poprawia się wraz z upływem czasu.
Portret kunsztu
Ponad wszystko tworzymy z dbałością o detale i uważnie obserwujemy to, co piękne i niepowtarzalne.
Dziedzictwo rzemiosła
Rzeczy wykonywane ręcznie są rzadkością i stanowią miłość do rzemiosła inspirowaną tradycją kunsztu przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jakość poprawia się tylko wraz z wiekiem. To jest nasza podstawowa zasada podczas tworzenia. Naszą pasją jest miłość do przedmiotów jedynych w swoim rodzaju.

Dominika Pomarańska

- założycielka, CEO, artystka

Założycielka Sophie Homestyle - Dominika Pomarańska - poprzez sztukę i projektowanie wyraża swój własny język miłości, wyjątkowości, dzielenia się radością życia.
Tworzenie to wszystko czym jest i wszystko co robi. Zbierane na bieżąco konkluzje życiowe ubrane w cytaty, kolory, magia i zabawa, to właśnie jej nietuzinkowy język, za pomocą którego przemawia do odbiorców w postaci sztuki i produktów Sophie Homestyle. Życie w sześciu krajach oraz międzynarodowe doświadczenie w pracy sprawia, że jej wizja i styl są bardzo wyjątkowe.
"Urodziłam się, aby dekorować wnętrza w sposób podnoszący na duchu, aby uczynić je wyjątkowymi. Mam tak wiele do zrobienia w tym życiu i aby uczynić świat lepszym miejscem." - słowa Dominiki, styczeń 2015.
Inspiruje ją świat codzienny i pragnienie zdobywania wiedzy. Satysfakcję i szczęście daje jej możliwość sprawienia, że ktoś poczuje się lepiej dzięki jej pracy.
Energia i aspiracje w Dominice są nieograniczone.
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza jest bowiem ograniczona, a wyobraźnia obejmuje cały świat, stymulując postęp, rodząc ewolucję."
Albert Einstein

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

Obserwuj Sophie Homestyle w mediach społecznościowych!