DOSTAWA
Przy wyborze opcji wysyłki - ODBIÓR OSOBISTY - z naszej stolarni w Warszawie, klient sam organizuje odbiór i transport zrealizowanego zamówienia oraz ponosi w całości jego koszt. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zabezpieczenia i opakowania produktów na czas transportu.
Istnieje możliwość dostawy na terenie Polski lub wysyłki w Europie (realizowana tylko do krajów Unii Europejskiej) - każdorazowo wycenianej indywidualnie. W momencie składania zamówienia prosimy zaznaczyć opcję ODBIÓR OSOBISTY i skontaktować się z nami, aby otrzymać wycenę kosztów dostawy.
Wszystkie zamówienia są dostarczane za pośrednictwem kuriera. Wymagana jest wcześniejsza zapłata wszystkich kosztów zamówienia (nie wysyłamy produktów z płatnością za pobraniem). Ze względu na spersonalizowane cechy produktów koszt wysyłki podany w momencie składania zamówienia może się nieznacznie zmienić i zostanie potwierdzony e-mailem po złożeniu zamówienia. Koszt wysyłki zależy od kilku czynników, w tym wymiarów zamówionych produktów, wartości zamówienia i miejsca dostawy. Zwykle czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze od momentu wysyłki.