Dostawa
Przy wyborze opcji wysyłki - ODBIÓR OSOBISTY - z naszej stolarni w Warszawie, klient sam organizuje odbiór i transport zrealizowanego zamówienia oraz ponosi w całości jego koszt. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zabezpieczenia i opakowania produktów na czas transportu.
Dostawa wszystkich zamówień realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wymagana jest wcześniejsza zapłata całości kosztów zamówienia (nie ma możliwości wysyłki zamówienia za pobraniem). Ze względu na personalizowane cechy produktów koszt wysyłki podany w chwili zamówienia może ulec nieznacznym zmianom i będzie potwierdzony e-mailowo po złożeniu zamówienia. Koszt wysyłki uzależniony jest od kilku czynników, w tym m.in. gabarytów zamówionych produktów, wartości zamówienia i miejsca dostawy:
- Warszawa - 100 zł,
- do 300 km od Warszawy - 300 zł,
- powyżej 300 km od Warszawy - 500 zł.
Na terenie Polski oferujemy DARMOWĄ DOSTAWĘ dla zamówień o minimalnej wartości 10,000 złotych. Zazwyczaj czas realizacji dostawy wynosi 1-2 dni robocze od momentu wysyłki.
Wysyłka na terenie Europy jest realizowana wyłącznie do państw członkowskich Unii Europejskiej i jest wyceniana indywidualnie. W chwili składania zamówienia należy wybrać opcję ODBIÓR OSOBISTY - można samodzielnie zorganizować odbiór i transport lub skontaktować się z Sophie Homestyle, by uzyskać indywidualną wycenę dostawy.